Hallitus

Hannu Yli-Huumo, Seinäjoki, 0400-664 654, hannuyh@saunalahti.fi
– Puheenjohtaja, vakuutukset, kilpailukalenteri, televisionti

Jukka Havumäki, Asikkala, 0440-494 435, jukka.havumaki@phnet.fi
– Varapuheenjohtaja, ajanotto, tulospalvelu

Jarkko Happo, 040 173 5533, jarkko.happo@lh.muhos.fi
– luokitukset, kerhoyhteystyö, tiedottaminen (FB)

Anita Roininen, Liperi, 040-529 1295, anita.roininen@fin-terpuu.com
– näkyvyys, markkinointi ja julkisuuskuva, tiedottaminen, kerhoyhteystyö

Janne Nurminen, Rovaniemi, 0400-691 232, j.t.nurminen@gmail.com
– Lapin alueen kilpailu koordinaattori, kilpailun järjestäjien kouluttaja, Vintage vastaava

Petri Roininen, Liperi, 0400-685 871, petri.roininen@fin-terpuu.fi
– kisatekniikka, kilpailukalenteri, säännöt

Tero Tuhkanen, 0400-271292, tero@taitoremontit.fi
– säännöt, Itä-Suomen kilpailu koordinaattori, CC-vastaava

Vesa Kunnari, 0400-135 538, kunnarivt@gmail.com
– Lapin alueen kilpailu koordinaattori, kilpailun järjestäjien kouluttaja

Mikko Hämäläinen, mikko@metsaenergia.fi
-Kilpailijoiden edustaja

 

 

Sihteeri, talouden hallinta
Tuula Havumäki, 040-7019926
tuula.havumaki@voiteluosa.fi

info@smkry.fi