Osallistujaluettelo

Jokamiesluokka / Historic

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Jerri Tuominen929 Hämeen Safarikelkkailijat Ry HämSK
  • Heikki  Häyrynen930 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Ilkka  Haverinen942 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Jasu  Seppälä925 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Jouni Muru916 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Hannu Saari915 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Azat  Kuitunen935 Joutsan Seudun Lumikissat Ry JSL
  • Janne Kauhanen923 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Santeri  Moilanen997 Höljäkkä Motorsport Ry Höms Ry
  • Toni Kärki971 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Arto Mikkonen977 Paltamon MK/UA Ry PaMK/UA
  • Kalle Lehtinen986 Hyrynsalmen MoottoriKelkkailijat ry HMK
  • Petteri  Väisänen928 Wintage Weikot WW
  • Petri  Vesterinen976 Viitasaaren Lumikot Ry ViLu
  • Joonas Helppi 981 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Iivari Klemola 944 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Joona  Kulmala962 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Riku Matikainen 987 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Esa Luhtala966 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Joni Rinkinen 969 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Jonatan Rinkinen 955 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Jarmo Kantola956 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Joni Tuominen945 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Janne Hirvonen922 Nurmeksen Moottorikerho ry NuMK
  • Tuomas Karjalainen999 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Matti Rinne950 Taipalsaaaren moottorikelkkailijat Ry TaipalsMK
  • Jyri Hietanen917 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Anssi Viskari906 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Jesse Eilers996 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Jari Palhomaa960 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Jani Haverinen911 Pukkilan Moottoriurheilijat ry PukMu
  • Janne Penttilä909 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Aleksi Kaarttimo954 Wintage Weikot WW
  • Jouni Mäkelä998 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Ari Lemponen979 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Lauri Pentilä946 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Kristian Haakana910 Taipalsaaaren moottorikelkkailijat Ry TaipalsMK
  • Juuso Jukkara920 Savitaipaleen Moottorikelkkakerho Ry SavMkk
  • Erno Pyykönen901 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK

Juniorit

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Atte  Moilanen815 SBC Racing Team Ry SBC RCT
  • Eetu  Korhonen801 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Lauri  Penttilä846 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Ville  Metsoharju803 Viitasaaren Lumikot Ry ViLu
  • Veeti  Välitalo806 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Vilho  Ollikainen822 Varkaus Racing Team VRT
  • Aarne  Tarvonen844 Varkaus Racing Team VRT
  • Venni  Moilanen818 Sotka MC Ry SotkaMC
  • Niilo  Järvenpää814 Heinäveden Moottorikelkkailijat Ry HeinMK
  • Eelis  Lapa-aho876 Polar Cross Moottorikerho Ry PCMK
  • Väinö  Pätsi816 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Jimi  Sorila871 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Jose  Sorila817 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Eemil Nyberg838 Joutsan Seudun Lumikissat Ry JSL
  • Topi  Järvenpää889 Heinäveden Moottorikelkkailijat Ry HeinMK
  • Jesse  Pellonpää899Alavuden Seudun Moottoripyöräilijät Ry ASMP
  • Toivo  Ylä-Pöntinen839 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Vili  Härkönen833 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Vertti Hynninen 845 Varkaus Racing Team VRT
  • Taavi  Ollikainen854 Varkaus Racing Team VRT
  • Jalo  Ylä-Pöntinen836 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Joonatan  Juntunen827 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Jesper  Hoffrén820 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Niko  Välitalo807 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Frans  Tornberg895 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Topias  Kulmala805 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Vilho  Penttilä823 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Timi  Töhönen811 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Juuso Harjajärvi813 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Jasper  Pellonpää898Alavuden Seudun Moottoripyöräilijät Ry ASMP
  • Svante  Tornberg869 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Otto Moilanen 850 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Joona Kopsa 870 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Jesse  Pätsi810 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Tuukka Lehtomäki 863 Varkaus Racing Team VRT
  • Juho Mäkynen896 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Verneri Markkanen888 Varkaus Racing Team VRT
  • Riku Kainulainen808 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Elias Kuittinen809 Lapin Moottorikelkkailijat Ry LaMK
  • Luca Drake878 Porvoon Moottorivenekrho Ry PoMo
  • Heikki Tuhkanen821 Lieksan Moottorikerho ry LMK
  • Esko Lehtonen828 Ylä-Savon Moottorikerho Ry
  • Vilho Kräkin880 Varkaus Racing Team VRT
  • Aapo Lehikoinen802 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Paavo Junkkila812 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Joonas Mikkonen830 Varkaus Racing Team VRT
  • Jami Sipiläinen848 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK

SM-Lady

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Tanja  Kaitainen738 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Venla Jyrkinen701 Oulun Seudun Moottorikelkkailijat Ry OSMK
  • Tiia  Suurnäkki703 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Noora  Nummijoki786 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Jenna  Pitkänen706 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Mari  Martikainen715 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Heli  Luhtala770 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Suvi  Ruuskanen708 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Maria  Kuosmanen711 Korpi Racing Ry
  • Rosa Lindfors723 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Soili  Kärnä732 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Mona-Riikka  Koskelo755 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Eveliina  Taskinen714 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Maria  Keski-Mattila772 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Kaisa  Karjalainen799 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Johanna Partanen 787 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Veera Korhonen789 Nurmeksen Moottorikerho ry NuMK
  • Elina Palojärvi741 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Sanna Halla-aho722 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Pinja Peltonen 712 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Inka Isotalo707 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Susanna Lemström751 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Emmi Sipiläinen726 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK
  • Anne Tikkanen 743 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Tarja Kallio769 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Laura Peltonen796 Keski-Suomen Moottorikerho ry K-SMK

Legendat / Legendat B

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Janne  Nurminen601 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Petri  Partala629 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Petri  Mononen604 Korpi Racing Ry
  • Petri  Haverinen603 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Anssi  Viskari690 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Johan  Kostamo662 Ylä-Savon Moottorikerho Ry
  • Marko  Kiiskinen606 Lieksan Moottorikerho ry LMK
  • Jukka Eilers Eilers622 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Marko  Tuhkasaari618 Kartanon Moottorikelkkailijat Ry KartMK
  • Markus Puoliväli628 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Harri Hynynen613 Sonkajärven Moottorikelkkailijat Ry SoMoKe
  • Ismo  Määttälä609 Keski-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry KePoMoKe
  • Hans  Lindkvist625 Keski-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry KePoMoKe
  • Marko Penttilä 653 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Petteri  Pajari655 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Jouko  Kainulainen640 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Juha  Perkkalainen605 Kartanon Moottorikelkkailijat Ry KartMK
  • Jukka  Havumäki619 Asikkalan Moottorikelkkailijat Ry AsMKK
  • Ari  Pietilä696 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Petri  Vesterinen661 Viitasaaren Lumikot Ry ViLu
  • Aarne  Simula612 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Hannu  Yli-Huumo673 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Timo  Astikainen674 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Reijo  Muhonen672 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Raimo Virta678 Sallan Moottorikelkkailijat Ry SallMoKe
  • Jukka  Väinämö617 Keski-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry KePoMoKe
  • Osmo  Määttälä675 Keski-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry KePoMoKe
  • Jukka  Heinonen615 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Pertti Turpeinen644 SBC Racing Team Ry SBC RCT
  • Timo Heikkinen610 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Jussi Haukka608 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Tapani Kärkkäinen666 Lapin Moottorikelkkailijat Ry LaMK
  • Juha-pekka Välimaa650 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Timo Korpas676 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Anssi Suomalainen620 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Erkki Venäläinen 602 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Jouni Mäkelä698 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Mikko Nyyssönen607 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Kari Riihijärvi631 Raahen Moottorikelkkailijat Ry RaaMoKe
  • Aki Nyyssönen611 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK

Masters

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Matti  Välitalo508 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Markku  Immonen599 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Mika  Pylvänäinen576 Paltamon MK/UA Ry PaMK/UA
  • Jukka  Levelä502 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Kalle  Laamanen569 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Tommi  Haavikko505 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Jussi  Ketonen541 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Jari  Lehtonen503 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Jani  Mäntylä509 Iiseudun Kelkkailijat Ry ISK
  • Mikko  Nyyssönen566 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Tuomas  Kasurinen518 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Pekka  Töhönen516 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Sami  Ravi524 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Henrik  Rösch542 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Reima  Luukkainen514 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Mika  Palojärvi512 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Toni Liimatainen 523 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Jussi Tuomaala585 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Aki Kinnunen504 Korpi Racing Ry
  • Markus Tuomela578 Iiseudun Kelkkailijat Ry ISK
  • Sami  Lehtoranta598 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Kari  Riihijärvi531 Raahen Moottorikelkkailijat Ry RaaMoKe
  • Mika  Lirkki571 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Timo  Ylä-Hemmilä580 Asikkalan Moottorikelkkailijat Ry AsMKK
  • Aki Mäntylä513 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Pertti Turpeinen544 SBC Racing Team Ry SBC RCT
  • Jaakko  Kurikka500 Wintage Weikot WW
  • Juha  Polvi534 Sotka MC Ry SotkaMC
  • Henri  Soukko520 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Mikko Väätäjä590 Wintage Weikot WW
  • Jarno  Määttä552 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Jani Saukko 529 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Janne  Kauhanen537 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Jarno Petäjistö565 Jokilaaksojen kelkkailijat ry Jokikelkka
  • Janne Juntura535 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Jaakko Mäkynen596 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Jani Heikkinen506 Raahen Moottorikelkkailijat Ry RaaMoKe
  • Ville Siiskonen501 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Risto Kainulainen525 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Jussi Jukka 575 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Hannu Moilanen577 Kuhmon kelkkateam ry KuKe Team
  • Tommi Lampila556 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Mikko Wikman591 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Hannu Saari555 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Tapani Korhonen545 Oulun Seudun Moottorikelkkailijat Ry OSMK
  • Tero Salminen511 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Jarkko Uosukainen593 Kärkikuntien Moottorikelkkakerho Ry KkMKK
  • Pasi Kivelä510 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Henri Salo558 Oulun Seudun Moottorikelkkailijat Ry OSMK
  • Heikki Heiskari550 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Anssi Viskari560 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Jussi Nikkilä543 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Jani Lankila515 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Tero Mourujärvi595 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Mika Palojärvi517 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Antto Nieminen527 Lapin Moottorikelkkailijat Ry LaMK

Harraste B

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Mikko  Lehikoinen403 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Juho  Kettunen475 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Mauno Sarajärvi464 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Heikki  Leinonen440 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Ralle Tuominen486 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Jyri  Eskelinen414 Höljäkkä Motorsport Ry Höms Ry
  • Konsta  Heikkilä477 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Juuso  Jämsén493 Hankasalmen Moottorikelkkailijat ry Häkä Racing ry
  • Anssi  Hyttinen449 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Jari  Palhomaa496 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Matti Korkeamäki487 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Joni  Ekman460 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Janne  Järvelin453 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Ville  Pölkki461 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Olli Nieminen485 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Taneli  Parantainen437 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Tapio  Porrassalmi494 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Jere Lindfors476 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Toni  Lehto452 Hankasalmen Moottorikelkkailijat ry Häkä Racing ry
  • Marko Tolvanen471 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Niko  Vuorela412 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Miro  Isoaho415 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Jani  Hakola417 Soinin Moottorikerho ry S-Moke
  • Samuli Mattila 420 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Sasu  Hyvärinen422 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Matti  Salonen425 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Teemu  Simonen430 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Onni Ilvonen 436 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Perttu  Kurtti442 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Tuukka  Lehtonen444 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Juho Suihkonen447 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Jussi Hakola469 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Mikko  Lapa-aho472 Polar Cross Moottorikerho Ry PCMK
  • Joonas Helppi 481 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Niko Kuiri488 Juuan Seudun Moottorikelkkailijat Ry JuukaMK
  • Arttu  Kielinen490 Kauhajoen Moottorikelkkailijat Ry KauhMK
  • Kim  Määttä495 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Teemu Närvä465 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Eetu Lukkari499 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Vili Pulkkinen456 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK
  • Markus Laitinen404 Puulan kelkkailijat Ry PuuKe
  • Jami Leppänen497 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Niko Soini401 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Mikael Pauna409 Jokilaaksojen kelkkailijat ry Jokikelkka
  • Jere Räsänen467 Siilinjärven Vesa Ry SiiVe
  • Joonas Salonen479 Sysmän Moottorikelkkailijat Ry SyMoKe
  • Jose Lankila424 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Tomi Peltonen405 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Sami Lindgren454 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Valtteri Vainionpää 441 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Seppo Tallgren 457 Oulun Seudun Moottorikelkkailijat Ry OSMK
  • Arto Mäkäräinen438 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Lenna Sarajärvi450 Lapin Moottorikelkkailijat Ry LaMK
  • Anssi Viskari406 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Pasi Lammela 411 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Juho Tauriainen455 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Joonas Markkanen419 Varkaus Racing Team VRT
  • Roope Haaranen498 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Joppe Virkki407 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Matti Liekari 402 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • sami petäjäsaari433 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Alex Karpus480 Kärkikuntien Moottorikelkkakerho Ry KkMKK
  • Otto Korpas473 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Sami Kiiskinen445 Pohjois-Karjalan Kelkkailijat Ry P-KK
  • Viljami Kosunen484 Taipalsaaaren moottorikelkkailijat Ry TaipalsMK
  • Juho Hauhoa408 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Eemil Lesonen435 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Antti-Pekka Voutilainen418 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Arttu Malinen462 Kuhmon kelkkateam ry KuKe Team
  • Arttu Vesamäki468 Kelkkakunkku Ry
  • Ahti Tuunainen 463 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Joel Karjalainen428 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Eetu Reinikainen 410 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Miko Palosaari434 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Jukka Hentilä474 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Paavo Mäkinen458 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Ville Sivonen470 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Matias Heinänen413 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Ville Pitko451 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Toni Valtanen491 Lieksan Moottorikerho ry LMK
  • Sami Luokkanen416 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Teemu Pönkkö426 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Joni Vuoti466 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • mikko aholaita432 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK

Harraste A

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Antti Komulainen344 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Jukka  Ruuska364 Viitasaaren Lumikot Ry ViLu
  • Jere  Karavirta353 Porvoon Moottorivenekrho Ry PoMo
  • Tuomas  Tikkanen302 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Eetu  Riihijärvi309 Raahen Moottorikelkkailijat Ry RaaMoKe
  • Marko  Sopanen356 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK
  • Mikko  Mustonen319 Lieksan Moottorikerho ry LMK
  • Toni  Berg318 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Viljami  Kokkonen314 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Simo  Tonteri352 Sysmän Moottorikelkkailijat Ry SyMoKe
  • Lari Keinänen399 Kuru Kelkkaijat Ry KuruKelkka
  • Aleksi  Korhonen333 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Mico Halonen 360 Juuan Seudun Moottorikelkkailijat Ry JuukaMK
  • Onni  Tornberg369 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Aapo  Savolainen341 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Petri  Rajaniemi342 Nivalan Moottorikelkkailijat Ry NiMoKe
  • Ville  Rontu345 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Joni Saarinen310 Kuhmoisten Moottorikelkkailijat Ry KuhmoistenMK
  • Jesse  Eilers347 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Joni  Nissinen348 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Aatu Kauhanen349 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Jarkko  Sopanen350 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK
  • Jore  Lankila351 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Santeri Heinonen320 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Olli Nieminen385 Orimattilan Moottorikerho ry OriMK
  • Eeli Karinen313 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Joni Ekman355 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Ralle Tuominen386 Orimattilan Moottorikerho ry OriMK
  • Matti Korkeamäki388 Orimattilan Moottorikerho ry OriMK
  • Heikki Pippuri387 Liperin Moottorikerho Ry LiMK
  • Iivari Klemola340 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Lauri Penttilä346 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Eetu Korhonen303 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Jesse Bernitz321 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Atte Moilanen315 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Feetu Rajajärvi379 Lapin Moottorikelkkailijat Ry LaMK
  • Lari Pakkanen323 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Jonatan Rinkinen311 Haminan seudun moottorikelkkailijat ry HSMK ry
  • Väinö Löytynoja377 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Veikka Moilanen343 Sotka MC Ry SotkaMC
  • Kimmo Karjalainen 301 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Olli Kärnä331 Joutsan Seudun Lumikissat Ry JSL

SEMI Pro

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Markus Timonen211 Lieksan Moottorikerho ry LMK
  • Jirka Marttinen216 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Aki Pietilä274 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Kalle Niskanen215 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Samuli Keinänen227 Hankasalmen Moottorikelkkailijat ry Häkä Racing ry
  • Tero Mourujärvi205 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Jose Nousiainen229 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Aleksi Koski240Alavuden Seudun Moottoripyöräilijät Ry ASMP
  • Teemu Oksanen226 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Auvo Suomalainen234 Varkaus Racing Team VRT
  • Jaakko Moilanen225 SBC Racing Team Ry SBC RCT
  • Heikki  Heiskari293 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Miro Patokoski280 Honkajoen Kelkka & Mönkijä ry HKM
  • Jere Mononen246 Korpi Racing Ry
  • Pauli Partanen249 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Ville Nieminen252 Sysmän Moottorikelkkailijat Ry SyMoKe
  • Mika Pöytälaakso253 Laihian Moottorikelkkailijat Ry LaihMK
  • Joni Kotila257 Raahen Moottorikelkkailijat Ry RaaMoKe
  • Ville Pitkänen258 Siilinjärven Vesa Ry SiiVe
  • Sami Malinen207 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Johannes Salminen259 Jämsänjokilaakson moottorikelkkakerho JämKK
  • Antti Haiko237 Viitasaaren Lumikot Ry ViLu
  • Markus Huttunen261 Kaakkoisrajan kelkkateam Ry KKT
  • Jere Ruuskanen267 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Kristian Niskanen208 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Juuso Mara221 Nurmeksen Moottorikerho ry NuMK
  • Mikko Lehtonen231 Kouheron Kelkkailijat Ry KoKe
  • Erno Pyykönen201 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Antti Kankaanpää272 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Mikko Koskelo228 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Ilari Westhal265 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Simo Toivomäki222 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Aleksi Korhonen273 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Aapo Savolainen256 Marja-Savon Moottorikelkkailijat Ry M-SMK
  • Arttu Svärd275 Lakeuden Moottorikelkkailijat Ry LakMK
  • Roni Venäläinen277 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Matias Hakkarainen278 Keski-Karjalan Moottorikelkkailijat Ry K-KMK
  • Juhana Rajala279 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Ville Lukkari281 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Sami Sorsa230 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Santtu Sorsa255 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Matko Paunonen296 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • kai Niskanen214 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Matti Antero Määttä286 Polar Cross Moottorikerho Ry PCMK
  • Tapio Turpeinen202 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Anssi Viskari206 Mikkelin Moottorikerho Ry MMK
  • Matti Välitalo 269 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Ville Moilanen212 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe

SM-Pro

NimiKilpailunumeroJäsenkerho
  • Juho Jurvanen2 Läntisen Keski-Suomen Moottorikelkkailijat Ry
  • Saku Niskanen3 Ylä-Savon Moottorikelkkailijat Ry Y-SMoKe
  • Arto Järvenpää4 Heinäveden Moottorikelkkailijat Ry HeinMK
  • Ville Ylianttila5 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Petja Vuojärvi77 Tuupovaaran Moottorikerho Ry TuupoMK
  • Veli-Matti Matikainen8 Kainuun Moottorikerho Ry KaMK
  • Aleksi Mäntyharju9 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Joonas Nissinen10 Lumi-Savon Moottorikelkkailijat Ry LSMK
  • Jonas Backlund23 Suomenselän Moottorikelkkailijat Ry SuSeMK
  • Eetu Muhonen14 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Mikko Hämäläinen44 Itä-Savon Moottorikelkkailijat Ry I-SMoKe
  • Riku Tiitta15 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Mika Laituri50 Pohjois-Savon Moottorikelkkailijat Ry P-SMK
  • Esa Pitkonen35 Puumalan Moottorikelkkailijat ry PuMK
  • Jermu Kotilainen13 Sonkajärven Moottorikelkkailijat Ry SoMoKe
  • Janne Kaisto30 Muhoksen Kelkkakerho Ry MuhKK
  • Kimmo Takalo11 Järvenpään Moottorikelkkailijat Ry JMK
  • Juho Tonteri16 Joutsan Seudun Lumikissat Ry JSL
  • Nico Vartioniemi19 Kemijärven Moottorikerho Ry KeMot
  • Ville Rintala21 Etelä-Pohjanmaan Moottorikelkkailijat Ry E-PMoKe
  • Tommi Haavikko22 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Juho Jurmu26 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe
  • Matti Välitalo24 Arctic Race Rovaniemi ry Arce
  • Kari Nykänen98 Varkaus Racing Team VRT
  • Santeri Palovaara17 Sotka MC Ry SotkaMC
  • Jarkko Tauriainen25 Kuusamon Moottorikelkkailijat Ry KuusMK
  • Hannu Härkönen33 Taivalkosken Kelkkailijat Ry TaiKe